Segregatory firmowe

Przenieśmy się na krótką chwilę w odległe czasy naszych najlepszych wspomnień.…
Segregatory firmowe
1 vote, 4.00 avg. rating (81% score)

Przenieśmy się na krótką chwilę w odległe czasy naszych najlepszych wspomnień. Początki naszej pracy biurowej, kiedy tak bardzo nie zależało nam na robocie, że mogliśmy pozwolić sobie na wiele. Wiedzieliśmy wtedy, że nawet jak zostaniemy zwolnieni to znajdziemy zaraz pracę w innej firmie o podobnym charakterze. W końcu każdy z nas kiedyś był młodym bogiem zaraz po studiach.

Dziś nie wypada mówić o tym jak usilnie wyrzucało się co lepsze CV do śmietnika, lub jak otwierało się segregatory firmowe, żeby wyglądało, że ciężko pracujemy, kiedy w rzeczywistości graliśmy na telefonie.

Te czasy rzecz jasna zniknęły bezpowrotnie. Dziś i praca mniej pewna, i niestety oczekiwania się zmieniły, z wiekiem zdecydowanie bardziej szanujemy sobie stabilizację i chcemy odpoczynku. Co zrobić, aby stres nie zżerał nas jednak każdego dnia?

Warto przypomnieć sobie na chwilę czasy, gdy wszystko było lepsze i odetchnąć pełną piersią. O ile nie będziemy już nigdy młodsi i piękniejsi o tyle przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby od czasu do czasu wywinąć jakiś numer – szczególnie, ze po latach wiemy dużo więcej o funkcjonowaniu naszego biura.

Related Post

Slowa kluczowe: kaplica Santori, drążenie foremników, etykiety inspekcyjne z datą, biceps 34cm, turnabol, balayage fryzjer kraków, endoskop laryngologiczny sinutronic, ra nails lakier hybrydowy, onlynails cennik, lpk208, fluorokrzemian glinu
N25 opalanie natryskowe, geodeta Chełmża, taśmy transportujące Primacon, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Dębki kalendarz imprez 2016, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, laweta Golub-Dobrzyń, Primacon taśmy transportowe
top