Reklama w komunikacji miejskiej

W autobusie Każdego dnia przebywam taką samą drogę moim ulubionym autobusem…
Reklama w komunikacji miejskiej
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

W autobusie

Każdego dnia przebywam taką samą drogę moim ulubionym autobusem miejskim, czystym, pachnącym, z wygodnymi siedzeniami i tak już od dziesięciu lat. Ta sama droga, ta sama reklama w komunikacji miejskiej, te same drzewa, te same budynki.
Moje miasto jest piękne i czyste, codziennie mijam uśmiechniętych ludzi, zadowolonych z życia, kipiących energią, szczęśliwych. Czasem zdarzy się kontrola, czasem ktoś pomyli przystanek autobusowy, ale zawsze ktoś pomoże, wyjaśni, podpowie.
W moim mieście wszyscy się znamy, przynajmniej z widzenia, dlatego często rozmawiamy ze sobą podczas powrotów do domu, czy w drodze do pracy. Ostatnio pojawiła się nowa reklama w komunikacji miejskiej, wszystkim się bardzo spodobała, stwierdziliśmy, że idealnie pasuje do naszego autobusu. Była to piękna i kolorowa reklama w komunikacji miejskiej, zrobiła na nas ogromne wrażenie, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że jest to jedna z ładniejszych reklam, jakie można spotkać w naszym miasteczku, choć trzeba przyznać, że bilbordów i plakatów reklamowych jest u nas bardzo dużo. Jednak ta reklama miała w sobie coś pięknego, połączenie różnych kolorów, głęboka czerwień, delikatny róż, wszyscy pasażerowie autobusu byli nią zachwyceni, podziwialiśmy ją. Mam nadzieję, że pojawi się więcej takich reklam w komunikacji miejskiej, ponieważ mogą one pełnić funkcję ozdobną, estetyczne wykonanie chętnie zostanie zastąpione krzykliwymi plakatami, krzyczącymi z bilbordów, które nie robią dobrego wrażenia na gościach odwiedzających nasze miasteczko.

Related Post

Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Piaseczno, bcaa katowice sklep, certyfikat flange fitter, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Szamba Betonowe Brzozów, elwix torba, kinesiotaping bielsko biała, Tynk mozaikowy Lakma, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, armatura łazienkowa Apavisa, balayage kraków
taśmy transportowe Primacon, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, usługi dźwigowe żagań, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, armatura łazienkowa Dornbracht
top